חשיבות הפרסום לבעלי מקצוע ונותני שירותים בעולם של ההפעלות לימי הולדת

כל הורה יודע כי אחד הדברים שעליו לבצע כהורה טוב, הוא תכנון והפקה של מסיבת יום ההולדת של ילדו הקטן. כאשר הילד חוגג את יום הולדתו הראשון בחייו, אין מתאים יותר מאשר לחגוג את המאורע הגדול עם יום הולדת מושקע ואיכותי ביותר. מכיוון שזהו גיל בו התינוק הרך עדיין לא מבין לחלוטין על מה המסיבה, ושבעצם כולם התכנסו לחגוג לו את יום ההולדת – ההורים בוחרים להתמקד בעיקר בארגון המסיבה יחד עם המשפחה המצומצמת, סבא וסבתא גאים וכמה חברים קרובים שגם להם יש ילדים באותו הגיל.

במקרה הזה ההורים יעדיפו להתמקד בעיקר בארגון המסיבה עם מגוון קישוטים צבעוניים, שלט גדול המכריז כי הילד חוגג שנה, וכמובן כיבוד טעים ואיכותי לכל ההורים שהגיעו לחגוג עימם. רוב הילדים הם עדיין תינוקות רכים, כך שהם לא יוכלו ליהנות מממתקים וחטיפים שונים.

ומה הלאה?

מסיבות יום הולדת לילדים בגילאי 3-8

כאשר הילדים מגיעים לגיל 3, הם הופכים להרבה יותר עצמאיים. הם כבר הולכים (יותר נכון רצים), מדברים, משחקים ואוכלים לבד. לכן בגיל הזה ארגון מסיבת יום ההולדת הופכת להיות מעט יותר מורכבת. חוץ מאשר לדאוג לקישוט ולאוכל שיהיה במסיבה, ההורים צריכים לדאוג למקום בו היא תיערך – כי בשלב הזה מדובר ביותר משתתפים וחברים שיגיעו לחגוג עם הילד.

נוסף על כך, הילד וחבריו צריכים הפעלה מיוחדת ומעניינת שתעביר להם כמה שעות במהלך המסיבה. לשם כך ההורים מחפשים מפעילים מומלצים שיגיעו אל מסיבת יום ההולדת, ויעניקו לילדם את המסיבה שהוא חלם עליה.

מסיבות יום הולדת מגיל 8 ומעלה

בגיל 8 הילדים הופכים להיות הרבה יותר בוגרים. כעת כשהם בבית ספר, יש להם הרבה יותר חברים ותחומי העניין והתחביבים שלהם השתנו לחלוטים מהשלב שבו הם היו בגילאים צעירים יותר. מכיוון שכעת יש להם העדפות ורצונות משל עצמם, הם אלו ש"יקבעו" להורים איזו הפעלה או אטרקציה תהיה להם במסיבת יום ההולדת – ורצוי שהיא תהיה כמה שיותר טרנדית ומגניבה.

פרסום אטרקציות והפעלות לימי הולדת

מכיוון שלהורים חשוב להיות ההורים מס' 1 עבור ילדם, הם ידאגו לתכנן עבורו את מסיבת יום ההולדת הכי טובה שיש. כדי למצוא את ההפעלה או האטרקציה הטובה ביותר לילדם, הם יחפשו ללא לאות את ההפעלה הכי מדליקה שיש.

לכן, חשוב שכל נותן שירות מעולם ימי ההולדת יהיה חשוף עבור אותם הורים. בעידן האינטרנט שבו אנו נמצאים כיום, קיימת חשיבות גדולה ביותר לפרסום ושיווק באמצעות פלטפורמות שונות ברחבי הרשת. אם אתם ספקים ונותני שירות מתחום הילדים, בייחוד מעולם ההפעלות והאטרקציות לימי ההולדת, זכרו כי כל עוד הפרסום שלכם לא מופיע ברחבי הרשת – מבחינת אותם הורים אתם לא באמת קיימים.

מפעילים, כבר פרסמתם?

ואתם מפעילים יקרים, אם עדיין לא פרסמתם באינטרנט, בהחלט הגיע הזמן להתעורר ולדאוג לזה בהקדם. מעל 80% מההורים עושים את הבחירה שלהם דרך אחד מהפורטלים הגדולים ולא "מפה לאוזן" כפי שהרבה חושבים, שהרי גם אם בשנה אחת המזמין נעזרת בהמלצה של חבר/ה, בשנה שלאחר מכן הוא רוצה לגוון ולחדש ולהזמין מפעיל אחר וכבר אין לו ממש את מי לשאול.

איפה לפרסם? באיזו חבילה לבחור? איך לשפר את הפרסום שלכם ולהשיג יותר פניות? מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לייעץ ולהסביר לכם.

קשור ומומלץ – הפקה וארגון ימי גיבוש וימי כיף במרכז.

בהצלחה

פוסטים נוספים

בואו נדבר

נייד – 054-263-4434
דוא"ל – oded@m-p.co.il

למה אנחנו

• ניסיון משנת 2007.
• אפשר לדבר איתי בכל רגע – 054-2634434
• פרסום אישי באינטרנט. אין צורך לעבור דרך מזכירה או
לחכות 3 ימי עסקים.
• ניהול של מאות פרויקטים במשך השנים.
• צוות החברה מורכב ממקצוענים בלבד!
• עושים אתכם עסקה כדי לקדם אתכם באמת.
 
ההצלחה שלכם זאת ההצלחה שלנו ורק ככה תמשיכו
להיות לקוחות שלנו.

אנחנו אוהבים לעשות פרסום באינטרנט!
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

שעות פעילות
ימים א-ה: 9:00 – 18:00
ימי שישי: 9:00 – 12:00

בואו נדבר

נייד – 054-263-4434
דוא"ל – oded@m-p.co.il

למה אנחנו

• ניסיון משנת 2007.
• אפשר לדבר איתי בכל רגע
054-2634434

• פרסום אישי באינטרנט. אין צורך לעבור דרך מזכירה או לחכות 3 ימי עסקים.
• ניהול של מאות פרויקטים במשך השנים.
• צוות החברה מורכב ממקצוענים בלבד!
• עושים אתכם עסקה כדי לקדם אתכם באמת.
 
ההצלחה שלכם זאת ההצלחה שלנו ורק ככה תמשיכו להיות לקוחות שלנו.

אנחנו אוהבים לעשות פרסום באינטרנט!
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

שעות פעילות
ימים א-ה: 9:00 – 18:00
ימי שישי: 9:00 – 12:00